Pořad bohoslužeb

Den Liturgická slavnost Hodina Bohoslužba
NE
26.5.
SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE 08:00 kostel sv. Václava Horní Studenec: za Karla a Marii Culkovy, jejich rodiče a bratra Františka
09:30 kostel sv. Mikuláše Krucemburk: za Miloslava Losenického a jeho rodinu
PO
27.5.
sv. Augustina z Canterbury, biskupa 18:00 kostel sv. Mikuláše Krucemburk: ( volná intence )
ÚT
28.5.
úterý 8. týdne v mezidobí Dnes mše sv. není
ST
29.5.
sv. Pavla VI., papeže 17:00 společenská místnost v DPS Ždírec nad Doubravou: ( volná intence )
18:00 kostel sv. Ondřeje Vojnův Městec: ( volná intence )
ČT
30.5.
SLAVNOST TĚLA A KRVE PÁNĚ 18:00 kostel sv. Mikuláše Krucemburk: ( volná intence )

31.5.
svátek Navštívení Panny Marie 18:00 kostel sv. Mikuláše Krucemburk: ( volná intence )
SO
1.6.
památka sv. Justina, mučedníka 16:30 farní kostel Navštívení Panny Marie Sopoty: ( volná intence )
18:00 kaple sv. Cyrila a Metoděje Škrdlovice: ( volná intence )
NE
2.6.
9. neděle v mezidobí 08:00 kostel sv. Mikuláše Krucemburk: za farníky
09:30 kostel sv. Ondřeje Vojnův Městec: za děti, které půjdou ke svému prvnímu svatému přijímání

Kostelní sbírka z minulé neděle, která byla určena na pastorační aktivity v naší diecézi vynesla v naší farnosti částku: 9.000,- Kč. Všem dárcům patří upřímné poděkování.

V pondělí 27. května bude po skončení večerní mše svaté a májové pobožnosti v Krucemburku následovat do 19.30 h. adorace před vystavenou Eucharistií.

Ve čtvrtek 30. května během večerní mše svaté v 18.00 h. v Krucemburku oslavíme v naší farnosti Boží Tělo. Prosíme děvčata z naší farnosti, aby během průvodu Božího Těla ke čtyřem oltářům šla za družičky.

Naše mládežnická schola Sheepy vás všechny zve v pátek 31. května v 19.00 h. na chvály do kostela sv. Mikuláše v Krucemburku.

Upozorňujeme, že se v neděli 2. června vzhledem k prvnímu svatému přijímání pěti dětí z naší farnosti, mimořádně nebude sloužit mše svatá v Horním Studenci.

V pátek 7. června od 17.00 hodin – do 22.15 h. se bude konat Noc kostelů ve farním kostele sv. Mikuláše v Krucemburku. Podrobný program je zveřejněn na farním webu a kostelních vývěskách.

V neděli 9. června bude na faře v Krucemburku od 19.00 h. jednání Pastorační rady naší farnosti. Prosíme farníky, aby prostřednictvím členů Pastorační rady podali své případné návrhy na projednání.

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY